Aktiivne puhkus

20160624_193832

Lisaks kosutavale puhkusele linnakärast eemal on kevadest sügiseni võimalus kaunil Reiu jõel nautida rõõmu veepeal liikumisest – laenutame kanuusid, paate, aerusurfi ehk SUP-lauda ja surfivarustust. Motelli klientidele on paadi rent tasuta!

Meile on oodatud kõik kalapüügisõbrad! Katsepüükidel on leitud hinnatumatest jõeforelli, haugi, särge, roosärge, säinast, kiiska, ahvenat, vimba, kokre, lutsu jpt. kalaliike.

20150315_173713

Rendime ka jalgrattaid, millega on mõnus sõita Reiu mereranda ujuma või päikeseloojangut nautima.

20150501_130509

Koostöös Pärnu Surfikeskusega pakume võimalust rentida aerusurfilaudu ka suurematele gruppidele, kuni 25 inimest, et korraldada ühiselt mõnus veematk suvepäevadel. Samuti saab rentida 1-2-3-kohalisi kajakke. Küsi meilt lisainfot ja hinnapakkumist!

Surfihuvilistele seltskondadele korraldab Pärnu Surfiklubi ettetellimisel ka lohesurfi- ja purjelaua grupikoolitusi. Surfikoolitused Pärnu Surf Center`is https://parnu.surf

promopilt-1

Et Jõulumäe Tervisespordikeskus asub meist vaid 14 km kaugusel, siis on suurepärane võimalus ühendada oma puhkus Reiumaa Motellis aktiivse liikumisega suurepärases spordikeskuses – jookse, matka, sõida rattaga või suusata (ka rullidel), mängi disc-golfi või curlingut.

Mõne minut sõidu kaugusel asub ka Reiu Terviserada, kus on talvel valgustatud suusarada. Samas saab lumevabadel hooaegadel harrastada orienteerumist või lihtsalt teha kosutavat metsajooksu, kasutada on ka väike välijõusaal.

Viimasel talvel saabunud külmaga avastasid Reiumaa Motelli taliujujad, julgemad võivad proovida ka räätsamatka piki jõge ja avastada maalilisi vaateid, milliseid kaldalt kunagi ei saa.

Rohkem pildimaterjali meie Facebooki lehel https://www.facebook.com/reiumaamotell

Olete oodatud seiklema!